Więcej o kasetonach:

zapytaj o produkt

  • Kaseton jednostronny aluminiowy  jest zbudowany z ramy, wykonywanej na bazie 10 lub 14 cm profili aluminiowych, lica z 3 lub 4 mm mlecznej plexi (opal) NADRUK UV  oraz tyłu z PCV. W wersji podstawowej rama kasetonu jest wykonana z surowego aluminium. Istnieje możliwość pomalowania jej na dowolny kolor z palety RAL.  

  • kasetony jednostronne z dibondu -  jest montowana na płasko do elewacji. Kaseton jest odporny na warunki atmosferyczne może być więc z powodzeniem wybierany do ekspozycji na zewnątrz. Lico oraz boki kasetonu są wykonane z dibondu, natomiast jego plecy z PCV.  Pod warstwą dibondu montowana jest przeznaczona do podświetleń plexi, dzięki której wyfrezowana zgodnie z projektem grafika będzie podświetlona. Elementem charakterystycznym dla tego modelu kasetonów jest fakt, że elementem świecącym jest tylko wyfrezowana grafika. 

  • KASETON Z LITERAMI 3 D  – w tej wersji kasetonu wyfrezowane elementy będą dodatkowo wystawać ponad lico. Elementy te mogą mieć dowolny kolor i wystawać 2 lub 7 mm.