Więcej o grawerowaniu i cięciu laserem:

zapytaj o produkt

Grawerowanie laserem to trwała, precyzyjna i niezwykle efektowna metoda zdobienia przedmiotów. Grawerowanie technologią laserową sprawia 100% powtarzalność wykonania kolejnej kopii. Nadaje cechy indywidualne upominków lub innemu przedmiotowi zgodnie z naszymi oczekiwaniami, a w rezultacie znacznie zwiększa jego atrakcyjność i estetykę. 

Posiadamy urządzenia do grawerowania laserowego: 

Laser Co2 Gravotech LS100 energy ploter 460x305mm

W połączeniu z możliwością cięcia sklejki, plexi, papieru obróbka laserem daje wręcz nieograniczone możliwości w wielu dziedzinach. 

Najpopularniejszymi materiałami grawerowanymi i ciętymi laserem są: 

  •  sklejka: Materiał dzięki swojej niezwykłej uniwersalności posiada szeroki wachlarz zastosowań, m.in. w takich dziedzinach jak: reklama, pamiątki, gadżety czy dekoracje.np. topery, kalendarze, podkładki,   

  • papier: zaproszenia, kartki z życzeniami, papierowe opakowania indywidualnym grawerunkiem lub delikatnym wycinanym laserowo wzorem. Papier może być też perforowany przy użyciu lasera, co otwiera jeszcze szersze możliwości projektowe. Za każdym razem tworząc znaki firmowe, fotografie czy ornamenty do personalizacji – dzięki laserowi uzyskujesz imponująco precyzyjne grawerowanie i bardzo dokładne krawędzie cięcia.

  • tworzywa sztuczne, pleksi - możemy wykonać przestrzenne litery z plexi o różnych wielkościach i stylach wykończenia.

  • skóra, FILC  do cięcia i grawerowania laserem doskonale sprawdzi się do wykonywania ozdób, upominków, bransoletek, pasków, naszywek, etui na dokumenty. To doskonały materiał, który można w efektowny sposób personalizować – poprzez wygrawerowanie imienia, logo, grafiki, czy ulubionego cytatu!

  • szkło - możemy wykonać na szklanych karafkach, butelkach, szklanych trofeach. Może to być bardzo elegancki prezent, to ich grawer tworzy bezcenną więź emocjonalną, która przez wiele lat będzie towarzyszyć podczas korzystania z prezentu. –( obok opisu  zdjęcie karafki ) 

  • zawieszki dla pupila - Czworonożni pupile to ulubieńcy całej rodziny. Wielu naszych klientów korzysta z oferty grawerowania zawieszek, które przyczepia się do obroży zwierzęcia. Zamieszczane są na niej dane adresowe i kontaktowe właściciela. Dzięki temu, gdy zwierzę zginie, zawieszka daje większe szanse na zidentyfikowanie pupila.